info o sakuře

18. ledna 2008 v 20:03 | Gira2 |  Naruto postavy
Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12. Má zelené oči a růžové vlasy. Měří 148,5 cm a váží 35,4 kg. Je Geninem v Listové vesnici (Konoha). Později povýší.
Na začátku seriálu je Saukra genin vesnice ukryté v Listí. Vyniká díky své vysoké inteligenci a znalostem teorii,avšak naopak v praxi je podprůměrná. (Zvládá totiž jenom zíkladní techniky.)Také umí dobře ovládat svou čakru,( což také dokázala,když jako první z jejich týmu vylezla bez pomoci rukou jen díky čakře nashromažděné v nohou na strom. ) Je součástí sedmého týmu ( Ona , Sasuke = juchůůů a Naruto = néééé) a jejich sensei je Kakashi Hatake.Později ji začne trénovat Tsunade, a tak se z ní stane lékařský ninja.
Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura.Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako její vtipný stín sršící hlášky. Vnitřní Sakura používá hlášku しゃーんなろー (Shaannarou), což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah (Sakra jó!) v Angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se ji velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké na ni Ino Yamanaka použila Shintenshin no Jutsu (technika přesunu mysli).
Když byla Sakura malá, většina dětí se jí smála,kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, až když se s ní začala přátelit krásná a chytrá Ino Yamanaka,která ji darovala stuhu s mašlí do vlasů,aby ho nekrývala,ale naopak ukázala.
Sakura k Ino vzhlížela,ale na druhou stranu cítila pocit bezcennosti (cítila se jako plevel kolem krásenky). Když ale zjístila,že Ino s etaky líbí Sasuke Uchiha, do kterého je bezradně zamilovaná staly se z nich rivalky a když Sakura vracela Ině její malši slíbila jí,že už s ní nikdy neprohraje.
Sakura odjakživa moc nemá ráda Naruta a značně mu to dává najevo. Sasukemu zase dává najevo, že jí není lhostejný,ten se o ni ale v žádném případě nezajímá.
Po prvé ji můžeme vidět více bojovat při chunninské zkoušce,když si uvědomí,že jí celou dobu museli všichni chránit a ona za nima poklusávala někde v pozadí. Tehdy příjde taky o své dlouhé a pěstěné vlasy a dodá si trochu odvahy...


***Spekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.
Při interview s Kishimotem Masashim, který mangu Naruto vytvořil, vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alespoň tedy ze začátku).***
---Hlášky:---
-Sasuke-kuuuun!!!
-Já můžu taky bojovat! (Kua!!)
- Sasuke: Místo flirtování by jsi mohal zapracovat an svých schopnostech. Jsi vlastně stejně hrozná jako Naruto.
Sakura: STĚJNĚ HROZNÁ JAKO NARUTO? (Grrrrrr pod vele šutrem)
Sasuke: Pravda je..že jsi ještě horší než Naruto!
Sakura: JEŠTĚ HORŠÍ NEŽ NARUTO? (Šutr se zvětšil..mnohokrát s ezvětšil)
-Doposud jsem na vás dva koukala z povzdálí, ale ted' se koukejte vy na moje záda!
-Ino-prasečino!
-(*Sakuřina představa*)
Sasuke: Tvé čelo je tak široké a krásne,chtěl bych ho políbit...
Sakura: No,místa je tam nahoře dost...=)
---Techniky:---
Shousen Jutsu (technika tajemné pěsti)
Chakra no Enjintou (Chakrový skalpel)
Dokumeki no Jutsu (technika extrakce jedu)
Tsutenkyaku (bolestivá noha z oblohy)
Bunshin no Jutsu (klonování)
Kawarimi no Jutsu (přemístění, nahrazení)
Sakura Fubuki no Jutsu (technika bouře třešňových květů)
Henge no Jutsu (technika přeměny)
Haruno Sakura
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.