info o sasukem

18. ledna 2008 v 20:00 | Gira2 |  Naruto postavy
Sasuke Uchiha je členem kdysi velmi velkého a silného klanu - klanu Uchihů, kteří mají jako pokrevní vlastnost- Kekkei genkai sharingan. Od malička vyrůstal trochu ve stínu svého staršího bratra Itachiho,který byl považován za génia tohodto rodu,nebot' vynikal ve všech směrech a vše spln'oval s velkým předstihem.(avšak se s postupem času začal stranit ostatním členům rodiny a nikdo ho pořádně nechápal.)
Krom toho že to Sasukeho nutilo ke snažení se taky se cítil málocenný. Největší rána pro něj byla,když se jednou vrátil ze cvičení hodu shurikenů a našel veškeré své příbuzné a hlavně rodiče MRTVÉ.
Pak zjístil že to všechno způsobil Itachi a na otázku ,,Proč?'' mu odpověděl,že si jen chtěl vyskoušet své schopnosti. Tehdy ho Sasuke začal nenávidět. Kvůli němu zůstal sám. Naprosto sám. Všichni které měl rád byli mrtví a on neměl dost sil je zachránit.
Ho ale bratr nechal žít a tak si sasuke slíbil, že ho musí zabít. Že musí být dost silný a tu sílu vzít klidně i z d'áblovy cesty. Stane se z něj MSTITEL a jeho jediným cílem je zabít tu osobu,která ho uvedla do jeho pekla samoty!
"Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, nenávidět mě, zhnusit si mě a přežít nehezkým způsobem, tak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Se začátkem příběhu je Sasuke geninem vesnice ukryté v Listí- Konoze. Je považiván za ,,TOHO CO PŘEŽIL'' , na akademii úspěšný ve všech směrech a zvláště u všech dívek nejoblíbenějším ninjou. (Jeho největší ctitelky jsou Sakura a Ino)On ale neprojevuje zájem ani o jednu. Sám je velmi tichý a přemýšlivý a jediné oč stojí,je být nejsilnější a všechny porazit,aby mohl zabít svého nenáviděného bratra Itachiho.
Je přidělen do sedmého týmu pod vedením Kakashiho Hatake,který je také vlastníkem Sharinganu spolu s jeho obdivovatelkou Sakurou a pro něj otravným Narutem. (pořád mezi sebou závodí a soupeří). Díky němu si ale na chunninské zkoušce uvědomí,že se choval jako zbabělec a jestli chce být silný,musí bojovat na život a na smrt a nebát se o svůj život. A také řekl větu při boji s gaarou ,,Už jednou jsem ztratil vše! UŽ NIKDY...nechci vidět důležitého přítele umírat přede mnou!!!'' a díky němu pochopil Naruto že síla nemá hodnotu,když bojuješ sám za sebe,ale když bojuješ za někoho!
:::ZAJÍMAVOSTI:::
-Sasuke jako jeden z mála přežil, když mu při chuninské zkoušce dal Orochimaru prokletou pečet' a dokázal s ní vyhrát i začáteční boj na zkoušce. (pak mu jí Kakashi zapečetil)
-Jako jediný z Orochimarových poddaných ho nikdy neoslovoval Mistře.
:::HLÁŠKY:::
-Haldu věcí nesnášim a nic nemám rád.

-Ted' tomu rozumím,jsme an cestě pomsty,získám sílu i kdybych měl okusit zakázané ovoce. JSEM MSTITEL!

-Naruto..ty seš takovej ubožák...

-Jsi zraněný?..SRABE!!!

-Sasuke: ..a zabít jednu osobu!
Naruto: Doufám že tou osobou nemyslel mě!
Techniky:
Sharingan
Chidori (1000 ptáků)
Chidori Nagashi (proud tisíce ptáků)
Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně)
Katon: Ryuuka no Jutsu (oheň: technika dračího ohně)
Kage Buyou (stín tančícího listu)
Shishi Rendan (lví kombo)
Soufuushasan no Tachi (pohyblivý větrný mlýn se třemi lopatkami)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu)
Kage Shuriken no Jutsu (technika stínového shurikenu)
Shunshin no Jutsu (technika chvění těla)
Bunshin no Jutsu (technika klonu)
Nawanuke no Jutsu (technika úniku na laně)
Kawarimi no Jutsu (technika přemístění)
Hayabusa Otoshi (sokolí útok)
Henge no Jutsu (přeměna)
zdroj:world-from-otaku.blog.cz
sasuke2.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.